Silver dragon chińczyk

Pruszków posiada wiele ciekawych lokali gastronomicznych. Jadłeś gdzieś i chce polecić ten lokal a może chcesz przestrzec nas przed jakimś lokalem ?

Silver dragon chińczyk

Postprzez kwestus1231 » 08 wrz 2012 15:17

Jako wielki amator barów chińskich zamówiłem sobie z rodziną kilka dań w nowej chińskiej knajpie,ku mojemu zdziwieniu gdy zajrzałem do wołowiny z warzywami ujrzałem tam ryż i warzywa,nie poddając się znalazłem na samym dnie kilka kawałków mięsa.Surówki w takich barach są zazwyczaj takie same,tam jednak smak surówki odbiega od smaku z innych tego typu barów.. nie jest chrupiąca.Jeżeli chodzi o wielkość porcji to niestety nie są zadowalające przynajmniej jeśli chodzi o mnie,
ryba w cieście smaczna ale panierki pół centymetra, sajgonki cieniutkie jak zwinięte naleśniki.
Podsumowując nie polecam tego miejsca,czekam na następnego chinola :D
Oczywiście zadzwoniłem z pretensjami do knajpy i usłyszałem że na pewno tak mało mięsa nie było i żebym się nie zniechęcał.
Moim zdaniem smak potraw wskazuje na brak kucharza ze skośnymi oczami lub jest to chińczyk urodzony na powiślu.
Tyle...
Puchatek jak to prawdziwy niedźwiedź zapadał mocno w sen zimowy ssąc łapkę,a prosiaczek jak to prawdziwa świnia skrupulatnie to wykorzystywał.
kwestus1231
Bywalec

Re: Silver dragon chińczyk

Postprzez Tomek » 08 wrz 2012 15:39

Czyli dupa a nie chińczyk, w normalnej knajpie wzięli by na klatę i albo oddali kasę albo przysłali nową porcję.

Byłem świadkiem gdy w Corrado nie policzyli za danie, które NIE SMAKOWAŁO i zostało zwrócone.
mail kontaktowy tomek@forum-pruszkow.pl
Tomek
Administrator

Zdjęcia: 6
Numer Gadu-Gadu: 15755466

Re: Silver dragon chińczyk

Postprzez wincent3 » 12 gru 2012 12:48

Krótko.

Może i smacznie było, ale przez chwilę. Żołądka rowerzysty się nie oszuka. Jedzenie musiało być nie świeże bo po 1-2km, rozbolał mnie brzuch. Po chińczyku na os. Staszica zawsze było bez przygód.
Zjadłem w Dragonie raz i sami się skreślili.
wincent3
Nowy

Powrót do Pruszków - Knajpy czyli Gastronomia